J.B.V. Helmond 2010

Stadscompetitie Helmond

Teams ???

ZOMER- STADSCOMPETITIE Petanque 2019

Wedstrijdschema

2 mei

Brandevoort 1

-

Brandevoort 2

2 mei

Stiphout 1

-

Stiphout 2

2 mei

Litttie 1

-

HUAC

2 mei

Littie 3

-

Littie 2

2 mei

Helmond 2010

-

VRIJ

16 mei

   Helmond 2010

-

Brandevoort 2

16 mei

Stiphout 2

-

Brandevoort 1

16 mei

Stiphout 1

-

HUAC

16 mei

Littie 2

-

Littie 1

16 mei

Littie 3

-

VRIJ

13 juni

   Helmond 2010

-

Stiphout 2

13 juni

Brandevoort 1

-

HUAC

13 juni

Littie 2

-

Stiphout 1

13 juni

Littie 3

-

Littie 1

13 juni

Brandevoort 2

-

VRIJ

27 juni

   HUAC

-

Helmond 2010

27 juni

Brandevoort 1

-

Littie 2

27 juni

Stiphout 1

-

Littie 3

27 juni

Brandevoort 2

-

Stiphout 2

27 juni

Littie 1

-

VRIJ

11 juli

   Littie 2

-

Helmond 2010

11 juli

Brandevoort 1

-

Littie 3

11 juli

Brandevoort 2

-

Littie 1

11 juli

HUAC

-

Stiphout 2

11 juli

Stiphout 1

-

VRIJ

25 juli

Helmond 2010

-

Littie 3

25 juli

Brandevoort 2

-

Stiphout 1

25 juli

Stiphout 2

-

Littie 1

25 juli

HUAC

-

Littie 2

25 juli

Brandevoort 1

-

VRIJ

8 augustus

   Littie 3

-

Brandevoort 2

8 augustus

Stiphout 2

-

Littie 2

8 augustus

Littie 1

-

Helmond 2010

8 augustus

Stiphout 1

-

Brandevoort 1

8 augustus

HUAC

-

VRIJ

22 augustus

   Stiphout 2

-

Littie 3

22 augustus

HUAC

-

Brandevoort 2

22 augustus

Helmond 2010

-

Stiphout 1

22 augustus

Littie 1

-

Brandevoort 1

22 augustus

Littie 2

-

VRIJ

5 september

   Littie 2

-

   Brandevoort 2

5 september

Littie 3

-

HUAC

5 september

Littie 1

-

Stiphout 1

5 september

Helmond 2010

-

Brandevoort 1

5 september

Stiphout 2

-

VRIJ

finale avond op banen van Littie of Litienie.

-

Alle wedstrijden beginnen om 19.30 uur;

-

Er worden twee rondes gespeeld;

-

Vier doublettes per ploeg (8 personen);

-

-

Thuisspelende club moet voor scheidsrechter zorgen;

-

-

telefoon: 0492 477337 , email: l.bruyn3@upcmail.nl



Eindstand WSC 2018-2019

Winter-stadscompetitie 2018 – 2019

Wedstrijdprogramma voor de maand februari 2019:

Ronde 12 op 13 maart 2019:        Littie 1 – HUAC

                                                           Littie 3 – Brandevoort 1

                                                           Barrierke – Littie 2

                                                           Brandevoort 2 – Stiphout 1

Finale op 27 maart 2019:    Helmond 2010 – Stiphout 2

                                                          Littie 4 – Brandevoort 1

                                                          Littie 3 – HUAC

                                                          Littie 1 – Barrierke

Gemoedelijk samenzijn en prijsuitreiking:


Na afloop van de finaleronde worden de eindstand opgemaakt en de prijzen uitgereikt door de sportwethouder van de gemeente Harrie van Dijk. Tijdens een gemoedelijk samenzijn in de kantine van het Boulodrome – waar alle deelnemers en eventuele supporters/toeschouwers verwacht worden – kan onder het genot van een hapje en een drankje de stadscompetitie besproken worden.

Op donderdag 4 april volgt dan de voorjaars stadsvergadering en op donderdag 2 mei is dan weer de start van de 28ste zomercompetitie.


Leo de Bruyn


Uitslagen twaalfde speelronde op 13 maart 2019:


Littie 1 – HUAC                            4 – 4       + 2/- 2

Littie 3 – Brandevoort 1               6 – 2       +14/-14

Barrierke – Littie 2                         4 – 4          0 / 0

Brandevoort 2 – Stiphout 1          1 – 7       -44/+44



Standenlijst:


Barrierke                             9     8     1     0     25          54          + 289 p

Littie 1                               9     7     2     0     23          54          + 329 p

Littie 2                             10     7     2     1     23          53          + 228 p

Stiphout 1                        10     6     2     2     20          44          +     2 p

Littie 3                               9     4     2     3     14          37          +   16 p

Stiphout 2                          9     2     2     5       8          27          – 178 p

Helmond 2010                  9     1     4     4       7          30          –   63 p

Brandevoort 1                   9     2     1     6       7          29          – 152 p

HUAC                                9     1     3     5       6          29         –   65 p

Littie 4                               9     1     2     6       5          26          – 164 p

Brandevoort 2                 10     0     3     7       3          23          – 242 p



Uitslagen elfde speelronde op 27 februari 2019:

Brandevoort 2 – Barrierke             0 – 8       -49/+49

Stiphout 2 – Littie 1                      0 – 8       -59/+59

Helmond 2010 – Brandevoort 1   6 – 2       +32/-32

Littie 4 – Littie 2                           3 – 5       -39/+39

Uitslagen tiende speelronde op 13 februari 2019:

Littie 1 – Brandevoort 2                7 – 1       +41/-41

Littie 3 – Stiphout 2                      7 – 1       +46/-46

Littie 4 – HUAC                            3 – 5       -22/+22

Stiphout 1 – Helmond 2010          5 – 3       +10/-10

Uitslagen negende speelronde op 30 januari 2019:

Barrierke – HUAC                    5 – 3       +14/-14

Stiphout 1 – Littie 2                1 – 7       -73/+73

Brandevoort 2 – H 2010          4 – 4       + 1/- 1

Brandevoort 1 – Stiphout 2    3 – 5       -14/+14

Uitslagen achtste speelronde op 16 januari 2019:

Littie 4 – Barrierke                      0 – 8       -42/+42

Littie 3 – Brandevoort 2             5 – 3       +19/-19

HUAC   – Stiphout 2                   3 – 5       + 4/- 4

Littie 1 – Stiphout 1                   4 – 4       +20/-20

Uitslagen zevende speelronde op 2 januari 2019:

Littie 3 – Stiphout 1                2 – 6       -39/+39

Brandevoort 1 – Barrierke       3 – 5       -30/+30

Littie 1 – Helmond 2010         7 – 1       +51/-51

Littie 2 – Stiphout 2                5 – 3       + 8/- 8

Uitslagen zesde speelronde op 19 december 2018:

Barrierke – Stiphout 2               6 – 2       +38/-38

Stiphout 1 – HUAC                  6 – 2       +25/-25

Helmond 2010 – Littie 2          2 – 6       -12/+12

Brandevoort 2   – Littie 4         3 – 5       -17/+17

Uitslagen vijfde speelronde op 12 december 2018:

Littie 1 – Littie 3                       7 – 1       +40/-40

HUAC – Brandevoort 2            4 – 4       + 4/- 4

Brandevoort 1 – Stiphout 1      4 – 4       + 2/- 2

Littie 4 – Helmond 2010           4 – 4       – 2/+ 2

Uitslagen vierde speelronde op 28 november 2018:

HUAC   – Brandevoort 1            3 – 5       – 8/+ 8

Littie 2 – Brandevoort 2            7 – 1        +53/-53

Littie 3 – Barrierke                      2 – 6       –24/+24

Littie 4 – Stiphout 2                   4 – 4       +13/- 13


Uitslagen derde speelronde op 14 november 2018:

Barrierke – Stiphout 1              7 – 1       +67/-67

HUAC – Helmond 2010          4 – 4       – 7/+ 7

Littie 1 – Littie 4                    6 – 2       +45/-45

Littie 2 – Littie 3                     4 – 4       – 6/+ 6

Uitslagen nulronde:

25 oktober 2018 Littie 1 – Littie 2 6 – 2 +32/-32

27 oktober 2018 Brandevoort 1 – Brandevoort 2 6 – 2 + 9/- 9

Uitslagen tweede speelronde op 31 oktober 2018:


Littie 4 – Stiphout 1 3 – 5 -15/+15

Littie 3 – Helmond 2010 4 – 4 + 5/- 5

Brandevoort 2 – Stiphout 2 4 – 4 – 7/+ 7

Brandevoort 1 – Littie 2 2 – 6 -42/+42


Met vriendelijke en sportieve groeten,

Leo de Bruyn.